4. Складіть рівняння можливих реакцій: Ag + HCl = Mg + H 2 SO 4 = Fe 2 O 3 + HNO 3 = BaCl 2 + H 2

SO 4 =

Ответы на вопрос

Отвечает Нурахметов Данияр.

Ag + HCl = AgCl + H2

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

Fe2O3 + 6HNO3 = 2Fe(NO3)3 + 3H2O

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl