Як знайти масову частку п Розчиненої речовини, якщо 20 г речовини у 180 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Круковська Карина.

Ответ:

Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, вираженої у відсотках.

Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, вираженої у відсотках.У даному випадку, загальна маса розчину складає 20 г + 180 г = 200 г.

Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, вираженої у відсотках.У даному випадку, загальна маса розчину складає 20 г + 180 г = 200 г.Тому масова частка розчиненої речовини буде:

Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, вираженої у відсотках.У даному випадку, загальна маса розчину складає 20 г + 180 г = 200 г.Тому масова частка розчиненої речовини буде:масова частка речовини = (20 г / 200 г) × 100% = 10%

Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, вираженої у відсотках.У даному випадку, загальна маса розчину складає 20 г + 180 г = 200 г.Тому масова частка розчиненої речовини буде:масова частка речовини = (20 г / 200 г) × 100% = 10%Отже, масова частка розчиненої речовини становить 10%.