У схемах рівнянь реакцій замість крапок вписати речовини, урівняти коефіцієнти, вказати тип кожної

реакції: B) MgO + HN*O_{3} =Mg(NO 3 ) 2 +H 2 O Д) H_{2}*S*O_{4} + Al =Al 2 (SO 4 ) 3 +H 2 г) Fe(OH) 3 = F*e_{2}*O_{3} + H_{2}*O Б) Ca + H ,=... A) Li + O_{2} =

Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Маша.

Відповідь:

MgO+2HNO3 =Mg(NO3)2+H2O

3H2SO4+2Al=Al2(SO4)3+3H2

2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O

Ca+H2=CaH2

4 Li+O2=2Li2O

Пояснення: