ОБЧИСЛІТЬ Максимальний об'єм хлору,необхідний для хлорування 2,8 л метанк. Об'єм газів приведені

до нормалтних умов.

Ответы на вопрос

Отвечает Аманкелдина Айбобек.

Дано:

V(CH4) = 2,8 л

Знайти:

V(Cl2) - ?

Розв'язання:

1) CH4 + 4Cl2 → CCl4 + 4HCl;

2) V(Cl2) = V(CH4) * 4 = 2,8 * 4 = 11,2 л.

Відповідь: Об'єм Cl2 становить 11,2 л.