11. Хімічний елемент з порядковим номером 26 утворює оксид, проявляючи валентність III. Запишіть

елемент, рівняння реакції з киснем, визначте масові частки елементів в утвореному оксиді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Miller Ilona.

Ответ:

4Fe+3O2= 2Fe2O3-реакция;

масова частка:

Mr(Fe2O3)= Ar(Fe)*2+ Ar(O)*3= 56*2+16*3= 112+48=160

W(Fe)= 112:160=0.7*100%=70%

W(O)= 48:160=0.3*100%=30%