При горінні сірки масою 64 г виділилося 620 кДж теплоти. Запишіть термохiмiчне рiвняння.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Таким чином, під час горіння 64 г сірки виділяється 2368 кДж теплоти.

Объяснение:

Термохімічне рівняння для горіння сірки відповідає реакції:

S (s) + O2 (g) → SO2 (g)

За умов реакції, для повного горіння 1 моля сірки виділяється 296 кДж теплоти. Тому, щоб знайти кількість енергії, що виділяється від горіння 64 г сірки, необхідно спочатку визначити, скільки молей сірки беруть участь у реакції.

Молярна маса сірки S дорівнює 32 г / моль, тому маса 64 г становить 2 моля.

Таким чином, рівняння для горіння 2 моль сірки матиме вигляд:

2S (s) + 3O2 (g) → 2SO2 (g) ΔH = 2 × 296 кДж / моль = 592 кДж

Для 64 г сірки реакцію можна записати як:

S8 (s) + 12O2 (g) → 8SO2 (g) ΔH = 8 × 296 кДж / моль = 2368 кДж

де S8 - молекулярна формула сірки, що містить 8 атомів сірки.