12. Установіть відповідність між реагентами й продуктами реакції. a) CH₂-CH-CH₂+HBr 1) n CH3-CH=

=CH-CH3 2) CH3-CH=CH2 + +HI→ 3) CH3-CH2-CH3 + +Bry → Br CH3-CH-CH3 I он в) СН3-СНI-CH3 4) CH2=CH-CH3 + r) (-CH-CH-), +H2O→ I I CH₂ CH₂ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Берикова Аяужан.

Ответ:

a) CH₂-CH-CH₂+HBr → CH3-CHBr-CH3

b) CH3-CH=CH2 + HI → CH3-CH2-CH2-I

c) CH3-CHI-CH3 + AgNO3 → CH3-C(=O)-CH3 + AgI

d) CH2=CH-CH3 + H2O + HgSO4 → CH3-CHOH-CH3

Объяснение: