6. Допишіть такі рівняння A) С 6H 6 +02 = B) C 2H 4 + H2O = та назвіть продукти реакції: Б) C 3H 8

+ Cl2 = Г) C 3H 4 + 2H2 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Туккалиев Александр.

Ответ:

1) 2C6H6+15O2=12CO2+6H2O

2) C2H4+H2O=C2H5OH

3) C3H8+Cl2=C3H7Cl+HCl

4) C3H4+2H2=C3H8

Продукти реакції:

1) вуглекислий газ та вода

2)етанол

3)хлорпропан+ хлоридна кислота

4)пропан