Обчисліть масову частку Гідрогену у фосфiнi (рн3). Відомо: Розв'язування: PH, w(H) - ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Егор.

Объяснение:

Mr(PH3)=31+3•1=34

w(H)= n•Ar(H)/Mr(PH3)= 3•1/34= 3/34= 0.088 (8.8%)

PS! w(P)= n•Ar(P)/Mr(PH3)= 1•31/34= 31/34 = 0.912 (91.2%)