ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!Дам 30 б!!! №1. Визначити масу вуглекислого газу кількістю речовини 3,5 моль.

№3. Визначити число молекул води кількістю речовини 5,6 моль. №2. Визначити об'єм амоніаку кількістю речовини 2,4 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Полина.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 3,5 * 44 = 154 г

2)

N(H2O) = n(H2O) * Na = 5,6 * 6,02 * 10²³ = 33,712 * 10²³ молекул

3)

N(NH3) = n(NH3) * Vm = 2,4 * 22,4 = 53,76 л