Обчисліть кількість речовин магнію сульфату якщо його маса становить 60​


Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

М(MgSO₄) = 24 + 32 + 16 * 4 = 120 г/моль

n(MgSO₄) = m(MgSO₄) /М(MgSO₄) = 60 /120 = 0,5 моль