До 157 г води додали 30 г солі, пізніше додали ще 15 г солі, Яка масова частка солі у розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Антипова Анжела.

Ответ:

Объяснение:

m(солі) = 30 + 15 = 45 г маса солі

m(р-ну) = 157 + 45 = 202 г маса нового розчину

w(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 45/202 * 100% = 22,27% масова частка солі у розчині