Наапишіть рівняння реакцій у молекулярному,повному і скороченому йонному вигляді між речовинами

кальцій натріт і калій карбонат

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Альбина.

Ca(NO3)2+K2CO3=CaCO3+2KNO3
Ca+2NO3+2K+CO3=CaCO3+2K+2NO3
Ca+CO3=CaCO3
ну я вас так поняла.....