До розчину масою 200г з масовою часткою солі 20% додали ще сіль масою 20г . Яка нова масова частка

солі стала у розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Рей Ангелина.

Початкова кількість солі у розчині становила 20% від 200 грамів, тобто 0.2 * 200 г = 40 г.

Після додавання 20 грамів солі, загальна кількість солі у розчині становитиме 40 г + 20 г = 60 г.

Загальна маса розчину становитиме 200 г + 20 г = 220 г.

Отже, нова масова частка солі у розчині буде:

60 г / 220 г * 100% = 27.27%

Отже, масова частка солі у розчині збільшилася з 20% до 27.27% після додавання 20 грамів солі.