Написати рівняння реакцій, що відповідають схеми перетворень Cu → CuO → CuCl2 →Cu(OH)2 →CuO


Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

Ответ:

2Cu+ O2=2CuO р.сполучення

метал неметал оксид

CuO + 2HCl = CuCl2+H2O р. обміну

оксид кислота сіль оксид

CuCl2 + 2NaOH=Cu(OH)2 +2NaCl р. обміну

сіль гідроксид (луг) гідроксид(основа) сіль

Cu(OH)2 (нагревание) = CuO+ H2O р. розкладу

гідроксид(основа) оксид оксид