Укажіть масу (г) нітратної кислоти, що містить 9-10^23 ïï молекул Для розуміння форми запису числа

в умові: Число Авогадро-6-10^23​

Ответы на вопрос

Отвечает Волчкевич Лиза.

Відповідь:

m(HNO3)=94,5 г.

Пояснення:

Дано:

N(HNO3)=9*1023

Знайти:

m(HNO3)=?

Розв‘язання:

m(HNO3)=n(HNO3)*M(HNO3)

n(HNO3)=N(HNO3)/Na=9*1023/6*1023=1,5моль

M(HNO3)=1+14+48=63

m(HNO3)=1,5*63=94,5г.