317. Напишіть рівняння реакцій оKMCHeHHЯ pe4OBИн: барію, літію, калію, магнію, сірки, фосфору.

Вкажіть тип реакції, назвіть утворені оксиди. даю 30 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Братенков Саша.

Ответ:

1) барiю- 3BaO + Si = BaSiO3 + 2Ba

2) лiтiю- 2Li + 2H 2 O → 2LiOH + H 2

3) калiю- К2О + Н2О = 2КОН

4) магнiю- 2Mg + О2 = 2Mg0

5) сiрки- S + О2 = S2 + Q

6) фосфору- 4P (s) + 5O2 (g) → 2P2O5 (s).

Объяснение:

Ось:)