Замість крапок запишіть флрмулу і складіть хімфчне рівнняня 1)....... +......

=NH32).......+.......= ES3​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Ваня.

Ответ:

1) N2 + 3H2 = 2NH3

2) 2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

Отвечает Свиридова Александра.

N2 + 3H2 = 2NH3 (синтез аміаку)

H2SO4 + Na2SO3 = Na2SO4 + H2O + SO2 (реакція нейтралізації кислоти з основою