S=H2S=K2S=H2S=Na2Sпомогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Александра.

Ответ:

S - хімічний елемент сірка

H2S - сульфід водню, хімічна сполука водню та сірки

K2S - сульфід калію, хімічна сполука калію та сірки

Na2S - сульфід натрію, хімічна сполука натрію та сірки

Отвечает Дроздовский Антон.

S+H2=H2S

H2S+K2So4=K2S+H2So4

K2S+H2=H2S+2K

H2S+2Na=Na2S+H2