ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО!!! Обчисліть кількість речовини (в моль) Йонів калію, що

утворяться при повній дисоціації калій фосфату кількістю речовини 1 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Яна.

Дано:

n(K₃PO₄) = 1 моль

Знайти:

n(K⁺) - ?

Рішення:

1) K₃PO₄ → 3K⁺ + PO₄³⁻;

2) n(K⁺) = n(K₃PO₄) * 3 = 1 * 3 = 3 моль.

Відповідь: Кількість речовини K⁺ становить 3 моль.