Відсоток гідрогену у сульфатній кислоті (H2SO4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Лилия.

H2SO4

w - ? (H)

W= ((кількість атомів ) × AR ( речовини ) ÷ AR сполуки) ×100%

AR(H2SO4) = AR (H) ×2 + AR (S) + AR(O) × 4 = 1×2 + 32 + 16×4 = 98

W (H) =  (((кількість атомів ) × AR ( речовини )) ÷ AR сполуки) ×100%

(2 × 1) ÷ 98 × 100% = 2%

відповідь: 2%