4. Укажіть відносну молекулярну масу кристалічної соди Na2CO3- 10H2O: A 286; Б 160: B 250; Г 100.

срочно будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абжалимова Вика.

Ответ: А) 286

Объяснение:

М(Na2CO3 * 10H2O) = 23 * 2 + 12 + 16 * 3 = 10(2 + 16)= 106 + 180 = 286 г/моль