Сполука містить 3 атоми Гідрогену, 1 атом Фосфору та 4 атоми Оксигену. Запишіть формулу сполуки та

визначте масову частку кожного з елементів.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Анна.

Відповідь:

H3PO4

Mr(H3PO4)=3*1+31+4*16=98

w(H)=3*100/98=3,1%

w(P)=31*100/98=31,6%

w(O)=64*100/98=65,3%

Пояснення: