7. У сульфатній кислоті H_{2}*S*O_{4} масові частки елементів становлять H - 2, 0 Б H - 1096 H - 65

,3 96; H - 2 S - 32.796i S-179%; S-32.69%; S-1, 0-65,3 %; 0-73 %, 0-2.0%; 014

Ответы на вопрос

Отвечает Куатов Жаслан.

Aŕ(H) = 1

Ar(S) = 32

Ar(O) = 16

Mr(H2SO4) = 1×2 + 32 + 16×4 = 98

W(H) = (1×2 : 98) × 100% = 2,04%

W(S) = (32 : 98) × 100% = 32,65%

W(O) = 100 - (2,04 + 32,65) = 65,31%