У сполуці, яка називається «поташ», масова частка Калію становить 56,5%, масова частка Карбону -

8,7%, решта - Оксиген. Виведіть формулу поташу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Объяснение:

w(O)+56.5%+8.7%=100%

w(O)=34.8%

КxCyOz

x:y:z= 56.5/39 : 8.7/12 : 34.8/16= 1.45 : 0.725 : 2,175= 2:1:3

К2СО3 карбонат калия или поташ