9. Запишіть елементи в порядку зростання електронегативності: Cl, Na, Si, P, Mg, S. 10.Складіть

електроно-графічну структуру хімічної речовини Р2O3 11. Назвіть елемент за такими даними: знаходиться в IV групі, відносна молекулярна маса вищого оксиду 105. 12. Запишіть склад нукліда 25Mg. Помогите срочно!!! 30балов

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:

9.1 )Na

2)Mg

3)Si

4)P

5)S

6)CI

______

10.1). P2O3+3H2O=2H3PO3

11) Mr(RO2)=105-16 * 2 =73

елемент Ge

12) Кількість нейтронів магнію = молярна маса - кількість протонів = 25 - 12 = 13.