Мельхіор – сплав міді з нікелем. Для виготовлення мельхіору масою 230 г узяли мідь масою 105 г,

решта - нікель. Обчисліть масову частку (%) нікелю у сплаві. (ввести тільки цифру)​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Влад.

Объяснение:

m(мельхіору)= m(Ni)+m(Cu)

m(Ni)= m(мельхіору) - m(Cu)= 230-105 =125г

w(Ni)= m(Ni)/m(мельхіору) = 125/230= 0.5435 (54.35%)

PS! w(Cu)= m(Cu)/m(мельхіору) = 105/230= 0.4565 (45.65%)