Перепишіть схеми реакцій, розставте коефіцієнти в схемах реакцій та перетворіть їх на рівняння:

A.Pb+ O2---- PbOБ.H₂S+SO2---- S+H₂OВ.K+O₂---- K+O2Г. NaNO3----NaNO2 + O2Д. FeO HNO3----Fe(NO3)2: H2Oсрочно даю сколько есть баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

2Pb+O2=2PbO

2H2S+SO2=5S+2H2O

4K+O2=2K2

2NaNO3=2NaNO2+O2

FeO+ 2HNO3=Fe(NO3) 2+H20

Объяснение:

Б реакция помоему невозможна