У 25 г речовини міститься 10 г Карбону. Знайдіть масову частку цього елемента в речовині .


Ответы на вопрос

Отвечает Ярышкина Полина.

Дано:

m(речовини) = 25 г

m(C) = 10 г

Знайти:

ω(C) - ?

Розв'язання:

1) ω(C) = m(C) * 100% / m(речовини) = 10 * 100% / 25 = 40%.

Відповідь: Масова частка C становить 40%.