Знайти масові частки елементів в сполуках: Fe(OH)3, K2CO3, C3H8, Al(OH)3 все легко але я в хімії

нуль киньте відповідь пліз що тут ще написати..?

Ответы на вопрос

Отвечает Сарапулов Саша.

Mr[Fe(OH)3]= 56 + 17*3 = 107

%(Fe)= 56 * 100% ≈ 52,34%

           107

%(O)=  16*3 * 100% ≈  44,86%

          107

%(H)= 3*1 * 100% ≈ 2,8%

         107

Mr(K2CO3)=39*2 + 12 + 16*3 = 138

%(K)= 39*2 * 100% ≈ 56,52%

         138

%(C)= 12 * 100% ≈ 8,7%

         138

%(O)= 3*16 * 100% ≈ 34,78%

         138

Mr(C3H8)= 12*3 + 1*8 = 44

%(C)= 3*12 * 100% ≈ 81,82%

         44

%(H)= 8*1 * 100% ≈ 18,18%

         44

Mr[Al(OH)3]= 27 + 17*3 = 78

%(Al)= 27 * 100% ≈ 34,61%

          78

%(O)= 3*16 * 100% ≈ 61,54%

         78

%(H)= 3*1 * 100% ≈ 3,85%

         78