Яка кількість речовини міститься в хороводі масою 73г​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Юлиана.

Ответ:

Дано:

m(HCl)=73г

n(HCl)=?

n(HCl)=m/M= 73/(1+35.5)=73/36.5=2 моль