Обчисліть масу 24,08 х 10 23 молекул вуглекислого газу.Даю 70 балов СРОЧНО!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Густов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CO2) = 24,08 * 10²³

Найти: m(CO2) - ?

Знайдемо кількість речовини:

n(CO2) = N(CO2)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль

Молекулярна маса СО2:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

Вичислимо масу:

m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 4 * 44 = 156 г