Яка кількість фтору займає об'єм 33,6 л


Ответы на вопрос

Отвечает Кулишов Александр.

Ответ:

Объяснение:

n(F) = V(F)/ Vm = 33,6/22,4 = 1,5 моль

Отвечает Низамеев Шамиль.

Ответ:

1,5 моль займає фтор 33,6 л