Пожалуйста помогите _Обчисліть відносну густину метану за А) киснем; Б) за повітрям (М(пов.)=29

г/моль) та зробіть висновок : важчий чи легший метан за ці гази( DА (В)= М(В)/М(А)).

Ответы на вопрос

Отвечает Горощенко Мария.

Відповідь:

D O2 (CH4) = Mr (CH4) / Mr(O2) 16/32= 0.5

D кис (CH4) = 16/29 = 0.55

Метан легший ніж O2, та легший ніж кисень

Пояснення: