Визначити масу розчину натрію хлориду з масовою часткою 0,15, в якому міститься 35,0 г NaCl.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.

Дано:

m(NaCl) = 35,0 г

ω(NaCl) = 0,15

Знайти:

m р-ну(NaCl) - ?

Рішення:

1) m р-ну(NaCl) = m / ω = 35 / 0,15 = 233,3 г.

Відповідь: Маса розчину NaCl становить 233,3 г.