Яка кількість речовини міститься в сульфур (VI) оксиді (SO4) масою 12 г? ПЖ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Заборских Диана.

Ответ:

Объяснение:

Найдемо молекулярну масу SO4

М(SO4) = 32 + 16 * 4 = 98 г/модь

n(SO4) = m(SO4)/М(SO4) = 12/98 = 0,12 модь