Обчисліть кiлькiсть речовини НJ об'ємом 78,4 л. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Серёжа.

n(HI)= 78,4л           = 3,5моль

         22,4л/моль

Отвечает Дробышева Лиля.

Дано:

V(HI) = 78,4 л

Знайти:

n(HI) - ?

Рішення:

1) n(HI) = V(HI) / Vm = 78,4 / 22,4 = 3,5 моль.

Відповідь: Кількість речовини HI становить 3,5 моль.