8. Хiмiчний елемент має абсолютну масу атома 31,55 - 10-²⁴ г. Визнач цей елемент, запиши електронну

формулу його атома. Укажи місце в Періодичній системі (період, групу, підгрупу) та родину, до якої він належить. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никуленко Лена.

Объяснение:

ma=Mr/Na

Mr=ma*Na= 31.55*10‐24*6.02*23=19 г/моль => фтор F

2 период

А группа

VII А подгруппа