Знайдіть число молекул у газові об'єму 5,6л.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ярослава.

V = 5,6 л

n = V : Vm = 5,6 : 22,4 = 0,25 моль

N = n × Na = 0,25 × 6,02×10²³ = 1,505×10²³ молекул