СРОООЧНО ТЕРМІНОВО Відносна формульна маса речовини, формула якої E(NO3), становить 148. Укажи

назву елемента Е та номер періоду в Періодичній системі, у якому його розміщено.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Анастасия.

Объяснение:

Mr(E(NO3)2)=148

Mr(E(NO3)2)=Mr(EN2O6)=x+2•14+6•16= x+28+96= x+ 124

x+124=148

x=24 Магній (Mg), третій період