Визначте густину хлору Cl2 за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

Объяснение:

Молярний об'єм усіх газів за нормальних умов - 22,4 л

M(Cl₂) = 35 * 2 = 70 г/моль

Густина хлору за нормальних умов:

ρ(Cl₂) = M(Cl₂)/Vm = 70 /22,4  = 3,125 г/л