Яку масу матиме 3,01 × 10²⁴ молекул кисню О2​50 БАЛЛОВ ДАЮ


Ответы на вопрос

Отвечает Труфанова Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини:

n(O2) = N(O2)/ Na = 3,01 * 10²⁴/6,02 * 10²³ = 5 моль

Молярна маса кисню: М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

Вичислимо масу кисню:

m(O2) = n(O2) * М(О2) = 5 * 32 = 160 г