Визнач молярну масу карбонатної кислоти, хімічна кількість якої 13 моль важить 806 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Борхоев Бато.

Дано:

n(кислоти) = 13 моль

m(кислоти) = 806 г

Знайти:

M(кислоти) - ?

Рішення:

1) M(кислоти) = m / n = 806 / 13 = 62 г/моль.

Відповідь: Молярна маса кислоти становить 62 г/моль.