Визнач кількість речовини нітратної кислоти HNO3, маса якої дорівнює 819 г


Ответы на вопрос

Отвечает Логвиненко Никита.

Ответ:

Объяснение:

Молекулярна маса: М(HNO3) = 1 + 14 + 16 * 3 = 63 г/моль

n(HNO3) = m(HNO3)/М(HNO3) = 819/63 = 13 моль