Обери правильне твердження. Виберіть одну відповідь: о 6,02-1023 атомів Нітрогену мають масу 14 г.

6,02-1023 атомів Нітрогену мають масу 28 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.

Объяснение:

m(N)=n•M= (N/Na)•M= (6.02•10²³/6.02•10²³)• 14= 1•14= 14г

6,02-10²³ атомів Нітрогену мають масу 14 г.