Знайдіть масу та число молекул 8 моль Р205.


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Александра.

Відповідь:

Масу та кількість молекул 8 моль P205 можна розрахувати за допомогою молярної маси P205. Молярна маса P205 становить 141,94 г/моль.

Отже, маса 8 моль Р205 становить 8 х 141,94 = 1135,52 г.

Кількість молекул 8 моль Р205 можна розрахувати за допомогою числа Авогадро. Число Авогадро дорівнює 6,022 х 10 молекул/моль.

Отже, кількість молекул 8 моль P205 становить 8 x 6,022 x 10 = 4,8176 x 10 молекул

Отвечает Венедиктов Даниил.

n(P2O5) = 8 моль

M(P2O5) = 31×2 + 16×5 = 142 г/моль

m(P2O5) = M × n = 142 × 8 = 1136 г

N(P2O5) = n × Na = 8 × 6,02×10²³ = 4,816×10²⁴ молекул