Знайти відносну густину гідроген сульфіду (H2S) за киснем.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ: 1,0625

\huge \boldsymbol {} \rm M(H_2S) = 1*2 + 32 = 34~ g/mol\\\\M(O_2) = 16*2 = 32~g/mol\\\\\\D(H_2S)_{O_2} = \displaystyle \frac{M(H_2S)}{M(O_2)} = \displaystyle  \frac{34}{32} =1,\!0625