Відносна густина гідроген сульфіду (H2S) за киснем становить


Ответы на вопрос

Отвечает Кудайберди Айдос.

Ответ:

Відносна густина гідроген сульфіду (H2S) за киснем становить 1,0625

Объяснение:

D = M(H2S)/M(O2)= (2•1+32)/(2•16)= 34/32 = 1,0625