Ускільки разів зросте швидкісь хімічної реакції, якщо збільшити температуру 60 до 100?

Температурний коефіцієнт прийняти рівним 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиев Рашид.

\frac{V_{2}}{V_{1}} = y^{\frac{T_{2} - T_{1} }{10} } - это формула, подставляем все в нее.

\frac{V_{2} }{V_{1} } = 3^{\frac{100-60}{10} } = > \frac{V_{2} }{V_{1} } =3^{4} = > \frac{V_{2} }{V_{1} } = 81

Ответ: Скорость реакции выростет в 81 раз.