Обчисліть масу 3,01 · 10 24 (24 - це степінь) молекул води Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Владислава.

Ответ:

внізу

Объяснение:

n(H2O) = N(H2O) : Na = 3,01×10²⁴ : 6,02×10²³ = 5 моль

m(H2O) = n(H2O) × M(H2O) = 5 × 18 = 90 г